Adres:
            ul. Bażyńskiego 4
            www.kl.ug.edu.pl

Licencja ArcGis Desktop & ArcGisPro dla Instytutu Geografii

Szanowni Pracownicy Instytutu Geografii Uniwersytetu Gdańskiego. Osoby, które zamówiły licencje ArcGis Desktop lub/oraz ArcGisPro na rok 2019 proszeni są o zgłoszenie się o kody aktywacyjne do Macieja Markowskiego z Katedry Limnologii.

XLI OKK Ogólnopolska Konferencja Kartograficzna

W dniach 18 i 19 września 2018 r. odbędzie się w Gdańsku kolejna, XLI Ogólnopolska Konferencja Kartograficzna. Głównym jej tematem będą zagadnienia funkcjonalności map w kontekście ich estetyki. Stanowi ona również jedną z imprez upamiętniających stulecie Polskiego Towarzystwa Geograficznego.
ORGANIZATORZY

• Oddział Kartograficzny Polskiego Towarzystwa Geograficznego
  • Katedra Limnologii Uniwersytetu Gdańskiego
  • Pracownia Kartografii, Teledetekcji i Systemów Informacji Geograficznej Uniwersytetu Gdańskiego