Adres:
            ul. Bażyńskiego 4
            www.kl.ug.edu.pl

Zapisy na seminarium licencjackie w Katedrze Limnologii IG UG

Serdecznie zapraszamy studentów Kierunku Geografia oraz Gospodarka Przestrzenna do zapisywania się na SEMINARIUM LICENCJACKIE w Katedrze Limnologii IG UG. Zapisy odbywają się w pokoju B320 (ewentualnie B319).

Osoby prowadzące seminarium:
Kierunek Geografia
prof. UG dr hab. Dariusz Borowiak
dr Włodzimierz Golus
dr Wojciech Maślanka
dr Kamil Nowiński
Kierunek Gospodarka Przestrzenna
prof. UG dr hab. Dariusz Borowiak
dr Jacek Barańczuk
dr Magdalena Borowiak

Licencja ArcGis Desktop & ArcGisPro dla Instytutu Geografii

Szanowni Pracownicy Instytutu Geografii Uniwersytetu Gdańskiego. Osoby, które zamówiły licencje ArcGis Desktop lub/oraz ArcGisPro na rok 2019 proszeni są o zgłoszenie się o kody aktywacyjne do Macieja Markowskiego z Katedry Limnologii.

XLI OKK Ogólnopolska Konferencja Kartograficzna

W dniach 18 i 19 września 2018 r. odbędzie się w Gdańsku kolejna, XLI Ogólnopolska Konferencja Kartograficzna. Głównym jej tematem będą zagadnienia funkcjonalności map w kontekście ich estetyki. Stanowi ona również jedną z imprez upamiętniających stulecie Polskiego Towarzystwa Geograficznego.
ORGANIZATORZY

• Oddział Kartograficzny Polskiego Towarzystwa Geograficznego
  • Katedra Limnologii Uniwersytetu Gdańskiego
  • Pracownia Kartografii, Teledetekcji i Systemów Informacji Geograficznej Uniwersytetu Gdańskiego